U-soffa Scandinavian Choice Crazy XL
Rek. pris 13 999 kr
fr.11 999 kr
Välj variant

Crazy XL
11 999 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Hemleverans Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Crazy är en stor u-soffa i XL-modell från Scandinavian Choice med en divan och ett öppet avslut. Soffan har en enkel och stilren design som gör att den passar i de flesta hem och miljöer. Tålig stomme av massivt trä och sitsplymåer med 30 kg polyeterskum ger en medelfast komfort som passar de flesta. Tyget på sits- och ryggplymåerna är avtagbart.
Varumärke
Scandinavian ChoiceBeskrivning
Crazy är en stor u-soffa i XL-modell från Scandinavian Choice med en divan och ett öppet avslut. Soffan har en enkel och stilren design som gör att den passar i de flesta hem och miljöer. Tålig stomme av massivt trä och sitsplymåer med 30 kg polyeterskum ger en medelfast komfort som passar de flesta. Tyget på sits- och ryggplymåerna är avtagbart.
Egenskaper
| Varumärke | Scandinavian Choice |
| Färg | Antracit, Beige, Brun, Ljusgrå, Mörkgrå, Svart Konstläder |
| Bredd | 345 cm |
| Höjd | 86 cm |
| Djup | 198 cm |
| Utförande | Höger, Vänster |
| Ben | Fyrkantiga Svarta, Konade Ekben, Konade Svarta, Korta Svarta, Runda Ek, Runda Metall, Runda Svarta |
| Rygghöjd | 42 cm |
| Ryggplymå | Fackskydd |
| Sitsplymå | 30kg Polyeterskum |
| Material | Konstläder, Textil |
| Produkttyp | U-soffa, U-Soffa |
| Serie | Crazy |
| Divan | Ja |
| Stomme | Massiv träram |
| Sittdjup | 60 cm |
| Antal Sittplatser | 7 |
| Martindale | 27000, 29000, 49000 |
