Sängbord Venture Home Bakal
fr.798 kr
Se priset!
Välj variant

Bakal
798 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Sängbord Venture Home Bakal är ett sängbord i pulverlackerat stål som har en stilren och enkel design med en mässingknopp som ger ett lyxigare intryck.
Varumärke
Venture HomeBeskrivning
Sängbord Venture Home Bakal är ett sängbord i pulverlackerat stål som har en stilren och enkel design med en mässingknopp som ger ett lyxigare intryck.
Övrigt
- Höjd från golv till undersida möbel: 38 cm
- Höjd från golv till undersida möbel: 38 cm
Dokument
Recensioner
Louise RVerifierad köpare
för 2 år sedanMotsvarar bild och beskrivning
Egenskaper
| Varumärke | Venture Home |
| Färg | Ljusgrå, Svart, Vit |
| Bredd | 43 cm |
| Höjd | 50 cm |
| Djup | 41 cm |
| Material | Pulverlackerat stål |
| Produkttyp | Sängbord |
| Serie | Bakal |
| Montering | Ja - enklare |
| Användningsområde | Inomhus |
