Sängbord Venture Home Piring
fr.1 449 kr
Sänkt pris!på utvalda
Välj variant

Piring
1 449 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Sängbord från Venture Home. Sängbord i serien Piring är perfekt som förvaringslösning! Det kvadratiska sidobordet i stål har två lådor för dold förvaring och stilren ovansida med plats för en sänglampa, en bra bok och eventuellt en prydlig inredningsdetalj för modern look. Sängbordet lyfts upp av fyra ben som ger en luftigare känsla och den raka designen gör bordet lättplacerat och enkel att matcha.
Varumärke
Venture HomeBeskrivning
Sängbord från Venture Home. Sängbord i serien Piring är perfekt som förvaringslösning! Det kvadratiska sidobordet i stål har två lådor för dold förvaring och stilren ovansida med plats för en sänglampa, en bra bok och eventuellt en prydlig inredningsdetalj för modern look. Sängbordet lyfts upp av fyra ben som ger en luftigare känsla och den raka designen gör bordet lättplacerat och enkel att matcha.
Egenskaper
| Varumärke | Venture Home |
| Färg | Beige, Ljusgrå, Svart |
| Bredd | 40 cm |
| Höjd | 52 cm |
| Längd | 45 cm |
| Material | Stål |
| Produkttyp | Sängbord |
| Serie | Piring |
| Användningsområde | Inomhus |
