Sängbord Venture Home Roy
fr.225 kr
Välj variant

Roy
225 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot
Varumärke
Venture HomeBeskrivning
Stilrent sängbord från Venture Home med stomme i metall och bordsskivor i grått glas.
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Venture Home |
| Färg | Svart, Vit |
| Bredd | 45 cm |
| Höjd | 70 cm |
| Djup | 30 cm |
| Material | Glas/Metall |
| Produkttyp | Sängbord |
| Serie | Roy |
| Användningsområde | Inomhus |
| Montering | Ja - enklare |

