Sänggavel Bloomingville Rilo
11 999 kr
Se priset!

Rilo
11 999 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 5-10 arbetsdagar.
Hemleverans
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Sänggavel Rio från Bloomingville kan placeras bakom din säng, så att du får en ny snygg look i sovrummet.
Varumärke
BloomingvilleBeskrivning
Sänggavel Rio från Bloomingville kan placeras bakom din säng, så att du får en ny snygg look i sovrummet.
Mått
- Längd: 180 cm
- Höjd: 122 cm
- Bredd: 6 cm
- Längd: 180 cm
- Höjd: 122 cm
- Bredd: 6 cm
Egenskaper
| Varumärke | Bloomingville |
| Art.Nr. | 82057293 |
| Färg | Natur |
| Bredd | 6 cm |
| Höjd | 122 cm |
| Längd | 180 cm |
| Material | Reclaimed Wood |
| Typ | Sänggavel |
| Serie | Rilo |
| Vikt | 36,5 kg |
| EAN-nr | 5711173297160 |


