Sänggavel Drömvik Celine
Rek. pris 2 999 kr
fr.2 799 kr
Se priset!
Välj variant

Celine
2 799 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Hemleverans Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Sänggavel Celine från Drömvik är en elegant sänggavel med hög kvalitet. Denna sänggavel har en skumstoppning för extra komfort samt är klädd i exklusivt sammetstyg. Den pikerade designen med klädda knappar skapar såväl karaktär som extra lyx för inte bara din säng utan även hela sovrummet. Väggfästen ingår.
Varumärke
DrömvikBeskrivning
Sänggavel Celine från Drömvik är en elegant sänggavel med hög kvalitet. Denna sänggavel har en skumstoppning för extra komfort samt är klädd i exklusivt sammetstyg. Den pikerade designen med klädda knappar skapar såväl karaktär som extra lyx för inte bara din säng utan även hela sovrummet. Väggfästen ingår.
Celine är en serie högkvalitativa kontinentalsängar med fantastisk sovkomfort och matchande snygga pikerade sänggavlar. Sängarna är klädda i exklusivt sammetstyg som finns i flera olika färger att välja mellan. Med en Celine-säng får du otrolig komfort och kvalitet, och du kommer längta efter att få krypa ner i sängen om kvällarna!
Egenskaper
| Varumärke | Drömvik |
| Färg | Beige, Grå, Svart |
| Bredd | 120, 140, 160, 180, 210 cm |
| Höjd | 120 cm |
| Djup | 10 cm |
| Material | Textil, Textil/Skum |
| Produkttyp | Sänggavel |
| Serie | Celine |
| Kvalitet | Plus |
| Tyg | Sammet |
| Utseende | Sammet |
| Martindale | 100000 |
| Garanti | 10 år |
| Stomme | Trä |
