Sänggavel Drömvik Hilton Lyx/Superior Djuphäftad120 cm
4 299 kr

Hilton Lyx/Superior Djuphäftad
120 cm
4 299 kr
Beställningsvara - Levereras normalt inom 2-3 veckor.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Sänggavel Hilton Lyx/Superior Djuphäftad från Drömvik är en djuphäftad sänggavel som passar sängar ur serierna Hilton och Superior från Drömvik. Med dekorativa detaljer och vackert tyg blir den ett ståtligt inslag i sovrummet. Sänggaveln är inte bara snygg, den isolerar eventuell kyla som kommer från väggen, skyddar väggen från slitage och är väldigt bekväm att luta sig mot om du sitter upp för att exempelvis läsa eller se på tv.
Varumärke
DrömvikBeskrivning
Sänggavel Hilton Lyx/Superior Djuphäftad från Drömvik är en djuphäftad sänggavel som passar sängar ur serierna Hilton och Superior från Drömvik. Med dekorativa detaljer och vackert tyg blir den ett ståtligt inslag i sovrummet. Sänggaveln är inte bara snygg, den isolerar eventuell kyla som kommer från väggen, skyddar väggen från slitage och är väldigt bekväm att luta sig mot om du sitter upp för att exempelvis läsa eller se på tv.
Egenskaper
| Varumärke | Drömvik |
| Art.Nr. | 656042 |
| Färg | Ljusgrå |
| Bredd | 120 cm |
| Höjd | 128 cm |
| Djup | 11 cm |
| Produkttyp | Sänggavel |
| Serie | Hilton/Superior |
| Kvalitet | Plus |


