Sänggavel Drömvik Montana
Rek. pris 3 999 kr
fr.2 999 kr
Välj variant

Montana
2 999 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Sänggavel Montana från Drömvik är en lyxig, rutmönstrad sänggavel som lyfter hela sovrummet. En sänggavel förhöjer sängens helhetsintryck och ger sovrummet en trivsam och ombonad känsla. Denna gavel skyddar dessutom väggen från fläckar och ger ett skönt stöd för ryggen om du vill sitta upp i sängen och surfa eller kolla på TV.
Varumärke
DrömvikBeskrivning
Sänggavel Montana från Drömvik är en lyxig, rutmönstrad sänggavel som lyfter hela sovrummet. En sänggavel förhöjer sängens helhetsintryck och ger sovrummet en trivsam och ombonad känsla. Denna gavel skyddar dessutom väggen från fläckar och ger ett skönt stöd för ryggen om du vill sitta upp i sängen och surfa eller kolla på TV.
Serien Montana är en prisvärd serie förvaringssängar eller Box-Beds med skön komfort och klassisk design. I samma serie hittar du förutom enstaka sängar även stilrena sänggavlar och kompletta sängpaket som uppgraderar ditt sovrum till en skönare, lugnare plats med smart förvaring.
Egenskaper
| Varumärke | Drömvik |
| Färg | Ljusgrå |
| Bredd | 90, 120, 160 cm |
| Höjd | 124 cm |
| Djup | 9 cm |
| Material | Tyg/Skum |
| Produkttyp | Sänggavel |
| Serie | Montana |
