Sänggavel Venture Home Alvik i Tyg
fr.2 849 kr
Välj variant
Beskrivning
Sänggavel Alvik från Venture Home i polyestertyg.
Fristående lyxig sänggavel i helklädd design som är väldigt dekorativ och gör ditt sovrum mer personligt och ombonat.
Ställ gaveln mellan väggen och sängen, ingen förankring behövs.
Ställ gaveln mellan väggen och sängen, ingen förankring behövs.
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Venture Home |
| Färg | Beige, Ljusgrå, Mörkgrå |
| Bredd | 120, 160, 180 cm |
| Höjd | 125 cm |
| Djup | 10 cm |
| Material | Plywood/Press paper/Spånskiva/Polyetherskum |
| Produkttyp | Sänggavel |
| Serie | Alvik |
| Montering | Nej |
| Användningsområde | Inomhus |

