Fåtölj Bloomingville Lennox
Rek. pris 6 999 kr
5 581 kr
5 570 krSänkt pris!

Lennox
5 570 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 5-10 arbetsdagar.
Hemleverans
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Loungefåtölj Lennox från Bloomingville. Fåtöljen är gjord av teak och rotting och skapar en lyxig atmosfär till ditt hem.
Varumärke
BloomingvilleBeskrivning
Loungefåtölj Lennox från Bloomingville. Fåtöljen är gjord av teak och rotting och skapar en lyxig atmosfär till ditt hem.
Mått:
- Längd: 70 cm
- Höjd: 75 cm
- Bredd: 78 cm
- Längd: 70 cm
- Höjd: 75 cm
- Bredd: 78 cm
Egenskaper
| Varumärke | Bloomingville |
| Art.Nr. | 82054854 |
| Färg | Teak |
| Bredd | 78 cm |
| Höjd | 75 cm |
| Längd | 70 cm |
| Material | Rotting |
| Typ | Fåtölj |
| Serie | Lennox |
| Sittdjup | 30 cm |
| Sitthöjd | 49 cm |
| Vikt | 9,95 kg |
| Fotpall ingår | Nej |
| EAN-nr | 5711173288854 |



