Loungefåtölj Bloomingville Grant
Rek. pris 5 999 kr
4 375 kr
4 299 krSänkt pris!

Grant
4 299 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 5-10 arbetsdagar.
Hemleverans
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Loungefåtöljen Grant från Bloomingville är tillverkad av tålig teak. Den har ett snyggt, grafiskt mönster i svart och natur. De mjuka snörena är tillverkade av bananblad och ger mycket hög komfort.
Varumärke
BloomingvilleBeskrivning
Loungefåtöljen Grant från Bloomingville är tillverkad av tålig teak. Den har ett snyggt, grafiskt mönster i svart och natur. De mjuka snörena är tillverkade av bananblad och ger mycket hög komfort.
Egenskaper
| Varumärke | Bloomingville |
| Art.Nr. | 82051710 |
| Färg | Natur, Svart |
| Bredd | 76,5 cm |
| Höjd | 69,5 cm |
| Längd | 65,5 cm |
| Material | Bananblad |
| Typ | Fåttölj |
| Serie | Grant |
| Sittdjup | 76 cm |
| Sitthöjd | 40 cm |
| Vikt | 9,5 kg |
| Fotpall ingår | Nej |
| EAN-nr | 5711173275588 |



