Matstol Venture Home Bobby inkl SittdynaSvart
1 095 kr/stPris/frp 1 652:-
826 kr/stSpara 25 %Kampanj
Vald variant
Färg:
Svart

Bobby inkl Sittdyna
Svart
0 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Matstol Bobby från Venture Home. En elegant matstol som kombinerar tidlös design med hög sittkomfort. Med sin stilrena form passar Bobby perfekt både runt matbordet och som en fristående stol i hall eller arbetsrum. Säljs i 2-pack.
Varumärke
Venture HomeBeskrivning
Matstol Bobby från Venture Home. En elegant matstol som kombinerar tidlös design med hög sittkomfort. Med sin stilrena form passar Bobby perfekt både runt matbordet och som en fristående stol i hall eller arbetsrum. Säljs i 2-pack.
Stolen är tillverkad i gummiträ, vilket ger en stabil konstruktion med en naturlig träkänsla. Dynan i sitsen ger inte bara en mjuk och bekväm sittupplevelse, utan skapar också en vacker kontrast till träet. Låt Bobby bli en praktisk och snygg detalj i hemmet – där design och komfort möts i perfekt balans. Ett självklart val för både moderna och klassiska hem.
Egenskaper
| Varumärke | Venture Home |
| Art.Nr. | 63406-444 |
| Färg | Svart |
| Bredd | 55 cm |
| Höjd | 76 cm |
| Djup | 53 cm |
| Material | Gummiträ |
| Typ | Matstol |
| Serie | Bobby |
| Kollektion | LEMON 25 |
| EAN-nr | 7340220849984 |



