Halv Räckesstolpe Herrljunga Ledstångsfabrik BjörklundenBruten vit S0502-Y, Glans 35, H: 1130 mm
Rek. pris 841 kr
785 kr
Se priset!
Vald variant
Höjd:
1130 mm
Färg:
Bruten vit

Björklunden
Bruten vit S0502-Y, Glans 35, H: 1130 mm
785 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 5-10 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Halv Räckesstolpe Herrljunga Ledstångsfabrik Björklunden är en halv räckesstolpe med fasade kanter. Levereras med stolphatt, skruv för montering och två täckhattar. Stolpens mått exkl. hatt: L90xB45 mm.
Varumärke
Herrljunga LedstångsfabrikBeskrivning
Halv Räckesstolpe Herrljunga Ledstångsfabrik Björklunden är en halv räckesstolpe med fasade kanter. Levereras med stolphatt, skruv för montering och två täckhattar. Stolpens mått exkl. hatt: L90xB45 mm.
Egenskaper
| Varumärke | Herrljunga Ledstångsfabrik |
| Art.Nr. | HSB113099 |
| Material | Bok |
| Serie | Björklunden |
| Typ | Räckesstolpe |
| Längd | 90 mm |
| Höjd | 1130 mm |
| Bredd | 45 mm |
| Färg | Bruten vit |
| EAN-nr | 7350122358538 |

