Räckespinnar Herrljunga Ledstångsfabrik Gläntan 4-PackObehandlad Bok, L: 825 mm
717 kr
Se priset!
Vald variant
Längd:
825 mm
Färg:
Obehandlad Bok

Gläntan 4-Pack
Obehandlad Bok, L: 825 mm
717 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Räckespinnar Herrljunga Ledstångsfabrik Gläntan 4-Pack är räckespinnar med tidlös design. Setet innehåller 4 räckespinnar.
Varumärke
Herrljunga LedstångsfabrikBeskrivning
Räckespinnar Herrljunga Ledstångsfabrik Gläntan 4-Pack är räckespinnar med tidlös design. Setet innehåller 4 räckespinnar.
Egenskaper
| Varumärke | Herrljunga Ledstångsfabrik |
| Art.Nr. | RG82591 |
| Material | Bok |
| Serie | Gläntan |
| Typ | Räckespinne |
| Längd | 825 mm |
| Tjocklek | 45 mm |
| Bredd | 45 mm |
| Färg | Obehandlad Bok |
| EAN-nr | 7350122357838 |



