Räckespinnar Herrljunga Ledstångsfabrik Västeräng Utanpåliggande Montage 4-PackBruten vit S0502-Y, Glans 35
1 819 kr
Se priset!
Vald variant
Färg:
Bruten vit

Västeräng Utanpåliggande Montage 4-Pack
Bruten vit S0502-Y, Glans 35
1 819 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 5-10 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Räckespinnar Herrljunga Ledstångsfabrik Västeräng Utanpåliggande Montage 4-Pack är räckespinnar med hålkäl och dekorspår. För utanpåliggande montage. Setet innehåller 4 räckespinnar.
Varumärke
Herrljunga LedstångsfabrikBeskrivning
Räckespinnar Herrljunga Ledstångsfabrik Västeräng Utanpåliggande Montage 4-Pack är räckespinnar med hålkäl och dekorspår. För utanpåliggande montage. Setet innehåller 4 räckespinnar.
Egenskaper
| Varumärke | Herrljunga Ledstångsfabrik |
| Art.Nr. | RVU105099 |
| Material | Bok |
| Serie | Västeräng |
| Typ | Räckespinne |
| Längd | 1100 mm |
| Tjocklek | 45 mm |
| Bredd | 45 mm |
| Färg | Bruten vit |
| EAN-nr | 7350122357920 |




