Räckespinne Herrljunga Ledstångsfabrik VästerängBruten vit S0502-Y, Glans 35, L: 825 mm
244 kr
Se priset!
Vald variant
Längd:
825 mm
Färg:
Bruten vit

Västeräng
Bruten vit S0502-Y, Glans 35, L: 825 mm
244 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 5-10 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Räckespinne Herrljunga Ledstångsfabrik Västeräng är en räckespinne med hålkäl och dekorspår. Förpackningen innehåller 1 räckespinne.
Varumärke
Herrljunga LedstångsfabrikBeskrivning
Räckespinne Herrljunga Ledstångsfabrik Västeräng är en räckespinne med hålkäl och dekorspår. Förpackningen innehåller 1 räckespinne.
Egenskaper
| Varumärke | Herrljunga Ledstångsfabrik |
| Art.Nr. | 1RV82599 |
| Material | Bok |
| Serie | Västeräng |
| Typ | Räckespinne |
| Längd | 825 mm |
| Tjocklek | 45 mm |
| Bredd | 45 mm |
| Färg | Bruten vit |
| EAN-nr | 7350122359566 |
