Räckesstolpe Herrljunga Ledstångsfabrik BjörklundenBruten vit S0502-Y, Glans 35, H: 1130 mm
1 987 kr
Se priset!
Vald variant
Höjd:
1130 mm
Färg:
Bruten vit

Björklunden
Bruten vit S0502-Y, Glans 35, H: 1130 mm
1 987 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 5-10 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Räckesstolpe Herrljunga Ledstångsfabrik Björklunden är en räckesstolpe med fasade kanter. Stolpen blir stadig och demonterbar tack vare det smarta systemet som tillåter åtdragning innan hatt monteras. Levereras med stolphatt, golvbeslag, gängstång, mutter och bricka.
Varumärke
Herrljunga LedstångsfabrikBeskrivning
Räckesstolpe Herrljunga Ledstångsfabrik Björklunden är en räckesstolpe med fasade kanter. Stolpen blir stadig och demonterbar tack vare det smarta systemet som tillåter åtdragning innan hatt monteras. Levereras med stolphatt, golvbeslag, gängstång, mutter och bricka.
Recensioner
Jessica DVerifierad köpare
för 5 månader sedanFinishen var sämre än väntat. Väldigt tunt med målarfärg och lite skav här och där.
+ Snygg modell
- För lite målarfärg
Egenskaper
| Varumärke | Herrljunga Ledstångsfabrik |
| Art.Nr. | SB113099 |
| Material | Bok |
| Serie | Björklunden |
| Typ | Räckesstolpe |
| Längd | 90 mm |
| Höjd | 1130 mm |
| Bredd | 90 mm |
| Färg | Bruten vit |
| EAN-nr | 7350122358491 |




