Vitvaruunderlägg Tollco Diskmaskin Standard 45cm
295 kr
Tillfälligt slut
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot
Varumärke
TollcoBeskrivning
Vitvaruunderlägg från Tollco för diskmaskin standard 45 cm.
Branschregler Säker Vatteninstallation
Enligt svenska branschregler Säker Vatteninstallation ska diskmaskiner som installeras i utrymmen utan vattentätt golv förses med uppsamlande tråg och aktivt läckageskydd, t.ex. vattenlarm. Kraven gäller vid fackmässig installation. Avsteg från branschregler kan innebära ökad risk vid en eventuell vattenskada och kan påverka försäkringsersättningen. Tillbehör köps separat.
Egenskaper
| Varumärke | Tollco |
| Art.Nr. | 51587 |
| Bredd | 0 mm |
| Höjd | 0 mm |
| Djup | 0 mm |
| Vikt | 1 kg |
| Produkttyp | Vitvaruunderlägg |
| Tillverkarens Art.Nr. | 22020101 |

