Frys Cylinda F4485NSVVE 4000-serie
9 803 kr

F4485NSVVE 4000-serie
9 803 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Hemleverans Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Cylinda F4485NSVVE är ett självavfrostande frysskåp med långt greppvänligt metallhandtag och en tydlig display så att du ser allt du behöver veta. Det är tex lätt att se vilken temperatur det är inne i skåpet. I det stora frysutrymmet finns glashyllor, rymliga lådor samt en manuell ismaskin - perfekt när du vill ha extra kall dryck. LED-belysningen ger bra översikt och underlättar även då rumsbelysningen inte räcker till. Dörrarna är omhängningsbara.
Varumärke
CylindaBeskrivning
Cylinda F4485NSVVE är ett självavfrostande frysskåp med långt greppvänligt metallhandtag och en tydlig display så att du ser allt du behöver veta. Det är tex lätt att se vilken temperatur det är inne i skåpet. I det stora frysutrymmet finns glashyllor, rymliga lådor samt en manuell ismaskin - perfekt när du vill ha extra kall dryck. LED-belysningen ger bra översikt och underlättar även då rumsbelysningen inte räcker till. Dörrarna är omhängningsbara.
Funktioner
- Belysning: LED
- Snabbinfrysningsknapp: Ja
- Självavfrostande: Ja
- Ryggkondensor: Ja
- Snabbinfrysning med automatisk återgång: Ja
- Varningssignal vid felfunktion: Både synlig och hörbar
- Larm vid hög temperatur: Ja
- Elektroniskt styrd panel: Ja
- Temperaturreglererare: Ja
Inredning
- Antal lådor: 5
- Hyllor med fällbar front: 2
- Big box: Ja
- Manuell ismaskin: Ja
- Belysning: LED
- Snabbinfrysningsknapp: Ja
- Självavfrostande: Ja
- Ryggkondensor: Ja
- Snabbinfrysning med automatisk återgång: Ja
- Varningssignal vid felfunktion: Både synlig och hörbar
- Larm vid hög temperatur: Ja
- Elektroniskt styrd panel: Ja
- Temperaturreglererare: Ja
Inredning
- Antal lådor: 5
- Hyllor med fällbar front: 2
- Big box: Ja
- Manuell ismaskin: Ja
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Cylinda |
| Art.Nr. | 66744 |
| Färg | Svart |
| Höjd | 186 cm |
| Bredd | 59,5 cm |
| Djup | 65 cm |
| Energiförbrukning | 249 kWh/år |
| Nettovolym Frys | 280 l |
| Energieffektivitet | E |
| Ismaskin | Ja |
| Automatisk Avfrostning | Ja |
| Hängning | Vänster |
| Effekt | 1830 W |
| Spänning | 230 V |
| Vikt | 67 kg |
| Typ | Fristående |
| Tillverkarens Art.Nr. | 66744 |
| Ljudnivå | 41 dBa |
| EAN-nr | 7392186317052 |


