Frys Cylinda F9185NESvart
13 990 kr

F9185NE
Svart
13 990 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Hemleverans
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Flexibel frys som bjuder på lyxig känsla. Upplev en ny nivå av lyx i vardagen med Cylindas praktiska och stilrena frys. Med en modern industriell känsla på insidan och en snygg yttre design, passar den perfekt för dig som vill ha både funktionalitet och elegans i ditt kök. Med en digital display på utsidan och ett långt stabilt metallhandtag, är den enkel att använda.
Varumärke
CylindaBeskrivning
Flexibel frys som bjuder på lyxig känsla. Upplev en ny nivå av lyx i vardagen med Cylindas praktiska och stilrena frys. Med en modern industriell känsla på insidan och en snygg yttre design, passar den perfekt för dig som vill ha både funktionalitet och elegans i ditt kök. Med en digital display på utsidan och ett långt stabilt metallhandtag, är den enkel att använda.
Funktioner
- Självavfrostande: Ja
- Snabbinfrysning med automatisk återgång: Ja
- Snabbinfrysningsknapp: Ja
- Ryggkondensor: Ja
- Varningssignal vid felfunktion: Ljus + ljud
- Larm vid hög temperatur: Ja
- Temperaturreglererare: Ja
- Elektroniskt styrd panel: Ja
- Belysning: LED
Inredning
- Manuell ismaskin: Ja
- Big box: Ja
- Antal lådor: 5
- Temperaturdisplay: Ja
- Självavfrostande: Ja
- Snabbinfrysning med automatisk återgång: Ja
- Snabbinfrysningsknapp: Ja
- Ryggkondensor: Ja
- Varningssignal vid felfunktion: Ljus + ljud
- Larm vid hög temperatur: Ja
- Temperaturreglererare: Ja
- Elektroniskt styrd panel: Ja
- Belysning: LED
Inredning
- Manuell ismaskin: Ja
- Big box: Ja
- Antal lådor: 5
- Temperaturdisplay: Ja
Egenskaper
| Varumärke | Cylinda |
| Art.Nr. | 70353 |
| Färg | Svart |
| Hängning | Vänster |
| Display | Ja |
| Automatisk Avfrostning | Ja |
| Spänning | 230 V |
| Energieffektivitet | E |
| Höjd | 1860 mm |
| Bredd | 595 mm |
| Tillverkarens Art.Nr. | 70353 |
| Typ | Frysskåp |
| Djup | 650 mm |
| Ismaskin | Ja |
| Nettovolym Frys | 278 l |
| Bullernivå | 41 dBa dB(A) |
| Energiförbrukning | 248 kWh/år |
| Vikt | 68 kg |



