Frysskåp Bosch GTV15NWEB Serie 2
5 589 kr

GTV15NWEB Serie 2
5 589 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 4-7 arbetsdagar.
Hemleverans
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Frysskåp från Bosch. Varningssignal när dörren står öppen eller något fel inträffat. Superinfrysning: Ser till att maten håller sig fryst.
Varumärke
BoschBeskrivning
Frysskåp från Bosch. Varningssignal när dörren står öppen eller något fel inträffat. Superinfrysning: Ser till att maten håller sig fryst.
Larm
Varningssignal när dörren står öppen eller något fel inträffat.
Superinfrysning
När du lägger in ny mat i frysen ökar innertemperaturen, vilket kan leda till att annan mat tinar och tappar smak. Superinfrysning är en funktion som ser till att ny mat snabbt blir fryst och på så vis bidrar till att resten av frysens innehåll förblir fryst. Enheter med automatisk infrysningsfunktion återgår till de vanliga inställningarna när den nödvändiga temperaturen är uppnådd för att inte slösa energi. Tack vare detta bibehåller fryst mat sin smak även när du lägger in ny mat.
Varningssignal när dörren står öppen eller något fel inträffat.
Superinfrysning
När du lägger in ny mat i frysen ökar innertemperaturen, vilket kan leda till att annan mat tinar och tappar smak. Superinfrysning är en funktion som ser till att ny mat snabbt blir fryst och på så vis bidrar till att resten av frysens innehåll förblir fryst. Enheter med automatisk infrysningsfunktion återgår till de vanliga inställningarna när den nödvändiga temperaturen är uppnådd för att inte slösa energi. Tack vare detta bibehåller fryst mat sin smak även när du lägger in ny mat.
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Bosch |
| Art.Nr. | 75417 |
| Färg | Vit |
| Hängning | Höger |
| Display | Ja |
| Automatisk Avfrostning | Nej |
| Energieffektivitet | E |
| Höjd | 850 mm |
| Bredd | 560 mm |
| Volym | 83 l |
| Utförande | Integrerad |
| Tillverkarens Art.Nr. | 75417 |
| Typ | Frysskåp |
| Djup | 580 mm |
| Ismaskin | Nej |
| Nettovolym Frys | 83 l |
| Bullernivå | 39 dB(A) |
| Energiförbrukning | 164 kWh/år |
| Omhängbar Dörr | Ja |
| Vikt | 29,7 kg |
| Hjul | Nei, Nej |
| WiFi | Nej |
| EAN-nr | 4242005424801 |




