Frysskåp GRAM FS 1095-90/1
3 490 kr
Se priset!
Tillfälligt slut
Hemleverans
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot
Varumärke
GRAMBeskrivning
Vitt frysskåp med topplåt. Perfekt för det lilla köket.
Produktinformation
- Energiklass E
- Volym netto 85 liter
- Mått HxBxD: 84,5x56x57,5 cm
- Energiklass E
- Volym netto 85 liter
- Mått HxBxD: 84,5x56x57,5 cm
Dokument
Recensioner
SvenVerifierad köpare
för 1 år sedanAllt fungerade 100%. Jag blev imponerad av snabbheten. (Svenne).
+ Lätt och behändigt
- Har inte märkt något ännu
Egenskaper
| Varumärke | GRAM |
| Art.Nr. | 62470 |
| Färg | Vit |
| Höjd | 85 cm |
| Bredd | 56 cm |
| Djup | 58 cm |
| Energiförbrukning | 165 kWh/år |
| Bullernivå | 40 dBa |
| Energieffektivitet | E |
| Effekt/prestanda | 161 W |
| Vikt | 36 kg |
| Produkttyp | Frysskåp |
| Tillverkarens Art.Nr. | FS1095-90/1 |
| Spänning | 230 V |
| EAN-nr | 5709708232915 |


