Integrerad Frys Bosch Serie 6 GUN21ADE0
9 539 kr
Se priset!

Serie 6 GUN21ADE0
9 539 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 4-7 arbetsdagar.
Hemleverans
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot
Varumärke
BoschBeskrivning
Bosch Serie 6 integrerad frys GUN21ADE0 – Effektiv infrysning med smart teknik.
Specifikationer
- NoFrost-teknik för automatisk avfrostning. Sparar både energi och tid
- Varningssignal när dörren står öppen eller något fel inträffat
- Övervaka och styr din kyl på distans via din smartphone eller surfplatta
Bosch Serie 6 GUN21ADE0 är en högkvalitativ integrerad frys, perfekt för den moderna köksmiljön. Med sina mått på 82 x 59,8 cm och platta gångjärn med mjukstängning, smälter den sömlöst in i ditt kök och erbjuder både funktionalitet och elegans. NoFrost-teknik garanterar automatisk avfrostning, vilket sparar tid och energi, medan Door Alarm varnar dig om dörren står öppen eller om ett fel uppstår, vilket säkerställer att din mat alltid är skyddad. Frysen är också utrustad med uppkopplingsmöjlighet, vilket gör att du kan övervaka och styra frysen på distans via din smartphone eller surfplatta, för bekväm och smidig hantering. Made in Germany-kvalitet garanterar en pålitlig och långvarig prestanda.
- NoFrost-teknik för automatisk avfrostning. Sparar både energi och tid
- Varningssignal när dörren står öppen eller något fel inträffat
- Övervaka och styr din kyl på distans via din smartphone eller surfplatta
Bosch Serie 6 GUN21ADE0 är en högkvalitativ integrerad frys, perfekt för den moderna köksmiljön. Med sina mått på 82 x 59,8 cm och platta gångjärn med mjukstängning, smälter den sömlöst in i ditt kök och erbjuder både funktionalitet och elegans. NoFrost-teknik garanterar automatisk avfrostning, vilket sparar tid och energi, medan Door Alarm varnar dig om dörren står öppen eller om ett fel uppstår, vilket säkerställer att din mat alltid är skyddad. Frysen är också utrustad med uppkopplingsmöjlighet, vilket gör att du kan övervaka och styra frysen på distans via din smartphone eller surfplatta, för bekväm och smidig hantering. Made in Germany-kvalitet garanterar en pålitlig och långvarig prestanda.
Egenskaper
| Varumärke | Bosch |
| Art.Nr. | 71741 |
| Hängning | Höger |
| Automatisk Avfrostning | Ja |
| Energieffektivitet | E |
| Höjd | 820 mm |
| Bredd | 598 mm |
| Volym | 85 l |
| Utförande | Integrerad |
| Tillverkarens Art.Nr. | 71741 |
| Typ | Frysskåp |
| Djup | 548 mm |
| Ismaskin | Nej |
| Energiförbrukning | 189 kWh/år |
| Vikt | 36,946 kg |
| Hjul | Nej |
| WiFi | Ja |
| EAN-nr | 4242005381111 |






