Mikrovågsugn Smeg MOE25B Fristående Micro med Grillfunktion
3 695 kr

MOE25B Fristående Micro med Grillfunktion
3 695 kr
Förväntas åter i lager 2026-05-08
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Fristående mikrovågsugn från Smeg. Innermaterial av keramisk emalj och med en roterande tallrik (dameter 31,5 cm). Mikrovågsugnen har grill och pizza-funktion.
Varumärke
SmegBeskrivning
Fristående mikrovågsugn från Smeg. Innermaterial av keramisk emalj och med en roterande tallrik (dameter 31,5 cm). Mikrovågsugnen har grill och pizza-funktion.
Fördelar: Mikrovågsugn Smeg MOE25B Fristående Micro med Grillfunktion
- Fristående för flexibel placering
- Inbyggd grillfunktion
- Keramisk emalj för enkel rengöring
Egenskaper
| Varumärke | Smeg |
| Art.Nr. | 70979 |
| Färg | Mörkt rostfritt stål |
| Höjd | 30,4 cm |
| Bredd | 51,4 cm |
| Djup | 43,2 cm |
| Volym | 26 l |
| Grill | Ja |
| Timerfunktion | Ja |
| Effekt/prestanda | 1500 W |
| Spänning | 230 V |
| Produkttyp | Mikrovågsugn |
| Utförande | Fristående |
| Tillverkarens Art.Nr. | MOE25B |
| EAN-nr | 8017709325312 |


