Plåt Siemens Air Fry/Grillplåt HZ629070
699 kr

Air Fry/Grillplåt HZ629070
699 kr
Förväntas åter i lager 2026-04-09
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Varumärke
SiemensBeskrivning
Plåt från Siemens. 34 x 455 x 375 mm. Antracit.
Egenskaper
| Varumärke | Siemens |
| Art.Nr. | 71431 |
| Färg | Silver |
| Bredd | 455 mm |
| Höjd | 450 mm |
| Djup | 375 mm |
| Vikt | 0,9 kg |
| Produkttyp | Plåt |
| Tillverkarens Art.Nr. | HZ629070 |
| Djup | 375 cm |
| Bredd | 455 cm |
| EAN-nr | 4242003916155 |



