Ugnsgaller Pazzano Cuore 140.71
295 kr

Cuore 140.71
295 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 4-7 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot
Robust ugnsgaller från Pazzano. Det perfekta extratillbehöret till sidougnarna i Pazzano Cuore-serien för induktions- och gasspisar på 90 cm. Gallret mäter 24x35,5 cm och ger stabilitet samt säker placering av plåtar, formar och maträtter på flera nivåer i ugnen. Tillverkat i slitstarkt, rostfritt stål som tål höga temperaturer och är enkelt att rengöra.
Varumärke
PazzanoBeskrivning
Robust ugnsgaller från Pazzano. Det perfekta extratillbehöret till sidougnarna i Pazzano Cuore-serien för induktions- och gasspisar på 90 cm. Gallret mäter 24x35,5 cm och ger stabilitet samt säker placering av plåtar, formar och maträtter på flera nivåer i ugnen. Tillverkat i slitstarkt, rostfritt stål som tål höga temperaturer och är enkelt att rengöra.
Egenskaper
| Varumärke | Pazzano |
| Art.Nr. | 15700 |
| Bredd | 245 cm |
| Djup | 355 cm |
| Vikt | 0,38 kg |
| Tillverkarens Art.Nr. | 15700 |
| Min Höjd | 320 mm |
| EAN-nr | 7330066157008 |
