Ugnsplåt Siemens HZ631070
572 kr

HZ631070
572 kr
Förväntas åter i lager 2026-04-09
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Varumärke
SiemensBeskrivning
Ugnsplåt för Siemens ugnar, tål pyrolys-rengöring. Emaljerad.
Egenskaper
| Varumärke | Siemens |
| Art.Nr. | 42859 |
| Bredd | 455 mm |
| Höjd | 30 mm |
| Djup | 375 mm |
| Vikt | 1,08 kg |
| Produkttyp | Ugnsplåt |
| Tillverkarens Art.Nr. | HZ631070 |
| Djup | 375 cm |
| Bredd | 455 cm |
| EAN-nr | 4242003673447 |

