Universalrengöringsspray Electrolux M9OOET101 för Ugnar
339 kr

M9OOET101 för Ugnar
339 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Electrolux M9OOET101 är en kraftfull ugnsrengöringsspray som effektivt tar bort fett och inbrända matrester utan att skada ugnens ytor. Den skonsamma men effektiva formulan gör att ugnen ser ut som ny och lämnar inga ränder eller rester.
Varumärke
ElectroluxBeskrivning
Electrolux M9OOET101 är en kraftfull ugnsrengöringsspray som effektivt tar bort fett och inbrända matrester utan att skada ugnens ytor. Den skonsamma men effektiva formulan gör att ugnen ser ut som ny och lämnar inga ränder eller rester.
Perfekt för regelbunden rengöring av ugnar, grillar och bakplåtar för att säkerställa en hygienisk och fräsch matlagningsmiljö.
Egenskaper
| Varumärke | Electrolux |
| Art.Nr. | 78000 |
| Höjd | 3,4 cm |
| Bredd | 33 cm |
| Modell | M9OOET101 |
| Vikt | 0,9 kg |
| Typ | Universalplåt för ugn |
| EAN-nr | 7333394086248 |


