Adapter Siemens Fläktkanal HZ9VDSI0
429 kr

Fläktkanal HZ9VDSI0
429 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 4-7 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Adapter platt/rund Ø 150mm Rund/platt adapter (hane). Aerodynamiskt optimerad för minimalt tryckfall och maximal genomströmningshastighet. Lätt att skära till och lätt att koppla in via hon-kontakten. Elementen uppfyller kraven för Needle Flame Test (enligt IEC 60695-5-11), V2 brännbarhetsklass (enligt UL94) B1 byggnadsmaterialklass (DIN 4102-1).
Varumärke
SiemensBeskrivning
Adapter platt/rund Ø 150mm Rund/platt adapter (hane). Aerodynamiskt optimerad för minimalt tryckfall och maximal genomströmningshastighet. Lätt att skära till och lätt att koppla in via hon-kontakten. Elementen uppfyller kraven för Needle Flame Test (enligt IEC 60695-5-11), V2 brännbarhetsklass (enligt UL94) B1 byggnadsmaterialklass (DIN 4102-1).
Egenskaper
| Varumärke | Siemens |
| Art.Nr. | 54899 |
| Bredd | 0 mm |
| Höjd | 0 mm |
| Djup | 0 mm |
| Vikt | 0,267 kg |
| Produkttyp | Adapter |
| Tillverkarens Art.Nr. | HZ9VDSI0 |
| EAN-nr | 4242003890899 |

