Fjärrkontroll Smeg RCKF2 till Köksfläkt
899 kr

RCKF2 till Köksfläkt
899 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 4-7 arbetsdagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Varumärke
SmegBeskrivning
Fjärrkontroll Smeg RCKF2 till Köksfläkt är en fjärrkontroll för styrning av fläkt.
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Smeg |
| Art.Nr. | RCKF2 |
| Bredd | 50 mm |
| Höjd | 10 mm |
| Djup | 95 mm |
| Typ | Fjärrkontroll |
| Tillverkarens Art.Nr. | RCKF2 |
| EAN-nr | 8017709270414 |

