Grepplist Siemens Vit LZ49521
1 099 kr
Tillfälligt slut
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot
Varumärke
SiemensBeskrivning
Grepplist från Siemens. Passar till 90 cm utdragbar fläkt.
Egenskaper
| Varumärke | Siemens |
| Art.Nr. | 71495 |
| Färg | Vit |
| Bredd | 70 mm |
| Höjd | 1000 mm |
| Djup | 120 mm |
| Vikt | 1 kg |
| Produkttyp | Grepplist |
| Tillverkarens Art.Nr. | LZ49521 |
| EAN-nr | 4242003884621 |

