Köksfläkt Siemens iQ100 LC65KDK60
3 126 kr

iQ100 LC65KDK60
3 126 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Siemens vägghängd fläkt. Denna fläkt med viklad kåpa och touchControl har en motor med lågt ljud för ett luktfritt och lugnt kök.
Varumärke
SiemensBeskrivning
Siemens vägghängd fläkt. Denna fläkt med viklad kåpa och touchControl har en motor med lågt ljud för ett luktfritt och lugnt kök.
Strålande belysning: LED-lampor
De energibesparande LED-lamporna ger dig en optimal belysning och främhäver hela ditt kök.
Intensivläge
Intensivläge för en temporär effekthöjning som tar bort kraftigt matos.
LED-belysning
De innovativa LED-lamporna på köksfläkten ovanför hällen ger dig bättre överblick när du lagar mat. En annan ljuspunkt – LED-lampor är långlivade och energisnåla.
Extremt tyst
Vem vill inte slippa en hög ljudnivå i köket? Det är därför Siemens extremt tysta fläktar är kraftfulla men har en låg ljudnivå. Detta ger dig lugn och ro i köket, så att du enkelt kan laga mat, samtala och koppla av.
De energibesparande LED-lamporna ger dig en optimal belysning och främhäver hela ditt kök.
Intensivläge
Intensivläge för en temporär effekthöjning som tar bort kraftigt matos.
LED-belysning
De innovativa LED-lamporna på köksfläkten ovanför hällen ger dig bättre överblick när du lagar mat. En annan ljuspunkt – LED-lampor är långlivade och energisnåla.
Extremt tyst
Vem vill inte slippa en hög ljudnivå i köket? Det är därför Siemens extremt tysta fläktar är kraftfulla men har en låg ljudnivå. Detta ger dig lugn och ro i köket, så att du enkelt kan laga mat, samtala och koppla av.
Recensioner
Bejb ABVerifierad köpare
för 1 år sedanAlldeles för högljudd. I övrigt bra .
Egenskaper
| Varumärke | Siemens |
| Art.Nr. | 71697 |
| Färg | Svart |
| Bredd | 590 mm |
| Serie | iQ100 |
| Typ | Köksfläkt |
| Energieffektivitet | A |
| Tillverkarens Art.Nr. | LC65KDK60 |
| Eluttag | Jordad stickkontkat |
| Kabellängd | 1,5 m |
| Djup | 325 mm |
| Höjd | 375 mm |
| Bullernivå | 60 dBa dB(A) |
| Energiförbrukning | 44 kWh/år |
| Vikt | 10,728 kg |
| EAN-nr | 4242003936580 |




