Kolfilter Electrolux MCFB48
2 215 kr
Se priset!
Tillfälligt slut
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Fräschare kök med kolfilter. Super Performing kolfilter. Absorberar odör upp till 85% i genomsnitt. Livstid upp till 4 år. Regenerera i ugnen var 3-4 månad. Innehåller 1 filter. Passar: KFTB19X, KFIB19X, EFT739X, EFI739X.
Varumärke
ElectroluxBeskrivning
Fräschare kök med kolfilter. Super Performing kolfilter. Absorberar odör upp till 85% i genomsnitt. Livstid upp till 4 år. Regenerera i ugnen var 3-4 månad. Innehåller 1 filter. Passar: KFTB19X, KFIB19X, EFT739X, EFI739X.
Kolfiltret för cirkulationsfläktar ser till att köket hålls luktfritt. Filtret filtrerar ångor och fett som skapas genom matlagning. Byt ut det regelbundet för högsta prestanda på din fläkt. Placera filtret i ugnen på 200°C i 45 minuter var annan till var tredje månad beroende på användning.
Egenskaper
| Varumärke | Electrolux |
| Art.Nr. | 67860 |
| Färg | Silver |
| Bredd | 237 mm |
| Höjd | 42 mm |
| Djup | 268 mm |
| Produkttyp | Kolfilter |
| Tillverkarens Art.Nr. | 902980090 |
| Spänning | 230 V |
| EAN-nr | 7332543702046 |
