Kolfilter Siemens DWZ1GK1A2
649 kr

DWZ1GK1A2
649 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 4-7 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot
Varumärke
SiemensBeskrivning
Standardkolfilter som effektivt avlägsnar matos och oönskad lukt.
Egenskaper
| Varumärke | Siemens |
| Art.Nr. | 71469 |
| Färg | Svart |
| Bredd | 231 mm |
| Höjd | 365 mm |
| Djup | 40 mm |
| Vikt | 0,3 kg |
| Produkttyp | Kolfilter |
| Tillverkarens Art.Nr. | LZ11GKA13 |
| EAN-nr | 4242003937754 |

