Kolfilter Thermex till Passat
Rek. pris 730 kr
605 kr
Se priset!

till Passat
605 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot
Varumärke
ThermexBeskrivning
Kolfilter Thermex till Passat
Egenskaper
| Varumärke | Thermex |
| Art.Nr. | 535.19.2000.9 |
| Färg | Aluminium |
| Bredd | 232 mm |
| Djup | 294 mm |
| Höjd | 10 mm |
| Bredd | 232 cm |
| EAN-nr | 5703347517822 |

