Skorsten Smeg KITCMNKAT till Köksfläkt
1 795 kr

KITCMNKAT till Köksfläkt
1 795 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 4-7 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot
Varumärke
SmegBeskrivning
Skorsten Smeg KITCMNKAT till Köksfläkt är en skorstensförlängning. Mått: 241x231x810 mm.
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Smeg |
| Art.Nr. | 49678 |
| Bredd | 241 mm |
| Typ | Skorsten |
| Tillverkarens Art.Nr. | KITCMNKAT |
| Djup | 231 mm |
| Höjd | 810 mm |
| EAN-nr | 8017709228620 |


