Spiskåpa Franke 490-11 Lägenhet
Rek. pris 3 783 kr
3 079 kr
Se priset!

490-11 Lägenhet
3 079 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Utdragbar spiskåpa anpassad för centralventilation. Mekanisk brytare och energisnål belysning. Den aluminiumfärgade frontlisten är utbytbar.
Polyesterfiltren kan lätt avlägsnas och diskas för hand eller i maskin.
Spiskåpan har ingen egen inbyggd motor utan är avsedda att kopplas ihop med en ventilationsanläggning.
Spiskåpa lägenhet -10
Dessa produkter är endast utrustade med spjäll med vilket man kan öka repektive minska luftflödet beroende på om spjället är öppet eller stängt. Spjället möjliggör också injustering av grund- och forceringsflöde. Dessa produkter har ingen möjlighet att styra något aggregat. Spjället är timerstyrt, max 60 min.
Varumärke
FrankeBeskrivning
Utdragbar spiskåpa anpassad för centralventilation. Mekanisk brytare och energisnål belysning. Den aluminiumfärgade frontlisten är utbytbar.
Polyesterfiltren kan lätt avlägsnas och diskas för hand eller i maskin.
Spiskåpan har ingen egen inbyggd motor utan är avsedda att kopplas ihop med en ventilationsanläggning.
Spiskåpa lägenhet -10
Dessa produkter är endast utrustade med spjäll med vilket man kan öka repektive minska luftflödet beroende på om spjället är öppet eller stängt. Spjället möjliggör också injustering av grund- och forceringsflöde. Dessa produkter har ingen möjlighet att styra något aggregat. Spjället är timerstyrt, max 60 min.
Dokument
Recensioner
Karolina PVerifierad köpare
för 2 år sedanJättebra, lätt att montera.
Egenskaper
| Varumärke | Franke |
| Art.Nr. | 110.0038.507 |
| Färg | Vit |
| Bredd | 598 mm |
| Höjd | 139 mm |
| Djup | 296 mm |
| Modell | Lägenhet |
| Serie | 400-serien |
| Belysning | 11 W kompaktlysrör |
| Produkttyp | Spiskåpa/Centralventilation |
| EAN-nr | 7319250009095 |
