Spiskåpa Franke 602-10 LägenhetBxHxD: 59,8x26,5x47,8 Vit
Rek. pris 8 811 kr
5 991 kr
Se priset!

602-10 Lägenhet
BxHxD: 59,8x26,5x47,8 Vit
5 991 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 4-7 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Franke 602-10 Lägenhet är en spiskåpa med slimmad design, en riktig hjälpreda i köket.
Filtren av metalltråd kan lätt avlägsnas och diskas för hand eller i maskin.
Spiskåpan har ingen egen inbyggd motor utan är avsedda att kopplas ihop med en ventilationsanläggning. Spiskåpan är endast utrustade med spjäll med vilket man kan öka repektive minska luftflödet beroende på om spjället är öppet eller stängt. Spjället möjliggör också injustering av grund- och forceringsflöde. Dessa produkter har ingen möjlighet att styra något aggregat. Spjället är timerstyrt, max 60 min.
Varumärke
FrankeBeskrivning
Franke 602-10 Lägenhet är en spiskåpa med slimmad design, en riktig hjälpreda i köket.
Filtren av metalltråd kan lätt avlägsnas och diskas för hand eller i maskin.
Spiskåpan har ingen egen inbyggd motor utan är avsedda att kopplas ihop med en ventilationsanläggning. Spiskåpan är endast utrustade med spjäll med vilket man kan öka repektive minska luftflödet beroende på om spjället är öppet eller stängt. Spjället möjliggör också injustering av grund- och forceringsflöde. Dessa produkter har ingen möjlighet att styra något aggregat. Spjället är timerstyrt, max 60 min.
Dokument
Recensioner
M EVerifierad köpare
för 4 månader sedanTänk på att du behöver köpa en resduceringstoss för att ansluta till 125 mm rör, och att den påverkar fläktens dimensioner, vilket kan göra att den inte passar om ni räknat med måtten på Bygghemmas hemsida. Och de är INTE smidiga när det gäller returer, ska gudarna veta.
+ Snygg
- Dyr, stor
JuhaVerifierad köpare
för 1 år sedanHelt över förväntan. Har ni reservdelar till en sådan?
Jeanette PVerifierad köpare
för 3 år sedanSnygg design. Liten och nätt. Gör vad som förväntas.
Alf LVerifierad köpare
för 6 år sedanBra varubeskrivning, snygg och tunn o design. bra färg. snabb leverans.
+ slank och snygg design
- lite dyr
Carl S LVerifierad köpare
för 7 år sedanBra pris i jämförelse med andra likadana produkter
+ Snabb leverans
Egenskaper
| Varumärke | Franke |
| Art.Nr. | 110.0351.266 |
| Färg | Vit |
| Bredd | 598 mm |
| Höjd | 265 mm |
| Djup | 478 mm |
| Modell | Lägenhet |
| Serie | 600-serien |
| Belysning | 2 x 2 W LED |
| Typ | Spiskåpa/Centralventilation |
| Märkesspecifika Egenskaper | Standard |
| EAN-nr | 7612981425265 |
