Volymdel Cylinda FVD340 60cm Vit Tillbehör Köksfläkt
647 kr

FVD340 60cm Vit Tillbehör Köksfläkt
647 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot
Varumärke
CylindaBeskrivning
Volymdel 340, 60cm, Vit
Fördelar:
- Skapar en stilren och enhetlig look i köket
- Praktisk lösning som passar perfekt med olika köksinredningar
- Lätt att integrera i köket med sin kompakta storlek och neutrala färg
- Skapar en stilren och enhetlig look i köket
- Praktisk lösning som passar perfekt med olika köksinredningar
- Lätt att integrera i köket med sin kompakta storlek och neutrala färg
Egenskaper
| Varumärke | Cylinda |
| Art.Nr. | 77438 |
| Bredd | 600 mm |
| Typ | Volymdel |
| Djup | 70 cm |
| Höjd | 12 cm |
| Vikt | 1 kg |
| Bredd | 60 cm |
| EAN-nr | 7319250006247 |

