Kyl/Frys Cylinda KF2266XLFHöger
7 395 kr

KF2266XLF
Höger
7 395 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 4-7 arbetsdagar.
Hemleverans
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot
Varumärke
CylindaBeskrivning
Kompakt kyl/frys med smidig design för begränsade utrymmen.
Specifikationer
- Belysning med LED
- Omhängningsbar dörr
- Ryggkondensor
Denna eleganta kyl/frys från Cylinda är skräddarsydd för de mindre ytorna, där varje centimeter räknas. Med en bekväm lessfrost-modell eliminerar den behovet av frekvent avfrostning, vilket ger en underhållsfri och pålitlig användning över tid. De robusta och ergonomiska handtagen ger enkla och stabila grepp, vilket gör det lätt att öppna och stänga enheten. Kylfrysen är utrustad med genomskinliga glashyllor och lådor, vilket inte bara ger en organiserad förvaring utan också gör det enkelt att överblicka de tillgängliga livsmedlen. Det blir därmed lätt att hålla ordning och överblicka ditt köksinnehåll. En extra praktisk funktion är de omhängningsbara dörrarna, vilket ger flexibilitet vid placering och anpassar sig till olika kökslayouter. Med Cylindas smidiga och funktionella kyl/frys blir ditt kök inte bara effektivt organiserat utan också estetiskt tilltalande, vilket gör den till den perfekta lösningen för trånga utrymmen utan att kompromissa med prestanda och bekvämlighet.
- Belysning med LED
- Omhängningsbar dörr
- Ryggkondensor
Denna eleganta kyl/frys från Cylinda är skräddarsydd för de mindre ytorna, där varje centimeter räknas. Med en bekväm lessfrost-modell eliminerar den behovet av frekvent avfrostning, vilket ger en underhållsfri och pålitlig användning över tid. De robusta och ergonomiska handtagen ger enkla och stabila grepp, vilket gör det lätt att öppna och stänga enheten. Kylfrysen är utrustad med genomskinliga glashyllor och lådor, vilket inte bara ger en organiserad förvaring utan också gör det enkelt att överblicka de tillgängliga livsmedlen. Det blir därmed lätt att hålla ordning och överblicka ditt köksinnehåll. En extra praktisk funktion är de omhängningsbara dörrarna, vilket ger flexibilitet vid placering och anpassar sig till olika kökslayouter. Med Cylindas smidiga och funktionella kyl/frys blir ditt kök inte bara effektivt organiserat utan också estetiskt tilltalande, vilket gör den till den perfekta lösningen för trånga utrymmen utan att kompromissa med prestanda och bekvämlighet.
Dokument
Recensioner
Sven Erik Svensson Verifierad köpare
för 3 månader sedanPassade med mått utan att behöva göra ändringar i snickeri befintligt - Perfekt och mer effektiv än den förra som var 25 år och fortfarande i funktion.
Britt-Louise ÅVerifierad köpare
för 5 månader sedan1. Mycket frost på bakväggen 2. Svårt att få in, och ut, nedre lådan med vänsterhängd dörr. 3. Botten har en märklig lutning som gör att det blir trångt mellan nedre lådan och glasskivan ovanpå när lådan dras ut. Det medför att man inte lätt når de bakre varorna i lådan. 3. Knepig temperaturinställning
+ Bra belysning
Egenskaper
| Varumärke | Cylinda |
| Art.Nr. | 73869 |
| Färg | Vit |
| Höjd | 1660 cm |
| Bredd | 540 cm |
| Djup | 595 cm |
| Energiförbrukning | 220 kWh/år |
| Nettovolym Kyl | 142 l |
| Nettovolym Frys | 114 l |
| Bullernivå | 40 dBa |
| Energieffektivitet | E |
| Ismaskin | Nej |
| Automatisk Avfrostning | Nej |
| Hängning | Höger |
| Display | Nej |
| Omhängbar Dörr | Ja |
| Spänning | 230 V |
| Vikt | 51 kg |
| Produkttyp | Kyl/Frys |
| Tillverkarens Art.Nr. | 9102256 |
| WiFi | Nej |
| EAN-nr | 7392186326191 |


