Kyl/Frys Cylinda KF4485XNVit
8 990 kr

KF4485XN
Vit
8 990 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 4-7 arbetsdagar.
Hemleverans
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot
Varumärke
CylindaBeskrivning
Generös kyl/frys med elektronisk display och bra belysning.
Specifikationer
- Belysning med LED
- Omhängningsbar dörr
- Självavfrostande
- Dual flow
Uppgradera ditt kök med Cylindas avancerade kyl/frys som har allt du behöver! Med eleganta och långa metallhandtag samt en praktisk display kan du enkelt hålla koll på inställd temperatur och annan viktig information. Dessutom använder Cylindas Dual flow-teknik en effektiv luftcirkulation som sprider kylan jämnt och håller rätt luftfuktighet i hela skåpet - perfekt för att bevara känsliga livsmedel som grönsaker. Skåpet har också rymliga hyllplan och sidorna är utrustade med effektiv LED-belysning som lyser upp varje vrå, så att du enkelt kan hitta det du söker även när skåpet är fullt. Dessutom matchar hela 4485-serien sin design för att snyggt stå bredvid varandra och skapa en enhetlig look.
- Belysning med LED
- Omhängningsbar dörr
- Självavfrostande
- Dual flow
Uppgradera ditt kök med Cylindas avancerade kyl/frys som har allt du behöver! Med eleganta och långa metallhandtag samt en praktisk display kan du enkelt hålla koll på inställd temperatur och annan viktig information. Dessutom använder Cylindas Dual flow-teknik en effektiv luftcirkulation som sprider kylan jämnt och håller rätt luftfuktighet i hela skåpet - perfekt för att bevara känsliga livsmedel som grönsaker. Skåpet har också rymliga hyllplan och sidorna är utrustade med effektiv LED-belysning som lyser upp varje vrå, så att du enkelt kan hitta det du söker även när skåpet är fullt. Dessutom matchar hela 4485-serien sin design för att snyggt stå bredvid varandra och skapa en enhetlig look.
Egenskaper
| Varumärke | Cylinda |
| Art.Nr. | 70358 |
| Färg | Vit |
| Höjd | 1860 cm |
| Bredd | 595 cm |
| Djup | 650 cm |
| Energiförbrukning | 250 kWh/år |
| Nettovolym Kyl | 230 l |
| Nettovolym Frys | 101 l |
| Bullernivå | 40 dBa |
| Energieffektivitet | E |
| Ismaskin | Nej |
| Automatisk Avfrostning | Ja |
| Hängning | Höger |
| Display | Ja |
| Omhängbar Dörr | Ja |
| Spänning | 230 V |
| Vikt | 67 kg |
| Produkttyp | Kyl/Frys |
| Tillverkarens Art.Nr. | 9102092 |
| WiFi | Nej |
| EAN-nr | 7392186323398 |

