Frysskåp Cylinda F1085E
4 490 kr

F1085E
4 490 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Hemleverans
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Optimera utrymmet med den smidiga och kompakta frysen, perfekt för trånga utrymmen. Med två rymliga lådor och en generös hylla högst upp erbjuder denna frys tillräckligt med plats för dina frysförvaringsbehov utan att ta upp för mycket plats.
Varumärke
CylindaBeskrivning
Optimera utrymmet med den smidiga och kompakta frysen, perfekt för trånga utrymmen. Med två rymliga lådor och en generös hylla högst upp erbjuder denna frys tillräckligt med plats för dina frysförvaringsbehov utan att ta upp för mycket plats.
Specifikationer
- Omhängningsbar dörr
- Vit
- Fristående
- Ryggkondensor
Det integrerade handtaget gör det enkelt att öppna frysskåpet även i trånga utrymmen, vilket gör det till en idealisk lösning för extra fryslagring. Dessutom är dörren omhängningsbar för enkel anpassning efter kökets layout. Med en vit finish och en ryggkondensor är denna fristående frys både funktionell och stilfull. Optimerad för att möta dina behov och passa in i din livsstil utan att kompromissa med prestanda.
- Omhängningsbar dörr
- Vit
- Fristående
- Ryggkondensor
Det integrerade handtaget gör det enkelt att öppna frysskåpet även i trånga utrymmen, vilket gör det till en idealisk lösning för extra fryslagring. Dessutom är dörren omhängningsbar för enkel anpassning efter kökets layout. Med en vit finish och en ryggkondensor är denna fristående frys både funktionell och stilfull. Optimerad för att möta dina behov och passa in i din livsstil utan att kompromissa med prestanda.
Dokument
Recensioner
TomansVerifierad köpare
för 1 år sedanHelt ok, synd att inställningen av temperaturen är på baksidan och inte inne i frysutrymmet. En liten lampa inne i frysen hade också varit välkommen. Men i sommarstugan får den duga.
+ Tyst
- Temperaturinställning på baksidan
Mats PVerifierad köpare
för 1 år sedanEn bra tystgående frys till rätt pris.
Sven-ÅkeVerifierad köpare
för 1 år sedanFungerar bra nöjd
Sten-Olof HVerifierad köpare
för 1 år sedanPerfekt frys som kompletterar vårt ordinarie frysskåp. Håller bra frys temperatur på låg inställning.
Egenskaper
| Varumärke | Cylinda |
| Art.Nr. | 74126 |
| Färg | Vit |
| Höjd | 838 cm |
| Bredd | 540 cm |
| Djup | 615 cm |
| Energiförbrukning | 170 kWh/år |
| Bullernivå | 41 dBa dB(A) |
| Volym | 103 l |
| Energieffektivitet | E |
| Ismaskin | Nej |
| Automatisk Avfrostning | Nej |
| Hängning | Höger |
| Display | Nej |
| Omhängbar Dörr | Ja |
| Spänning | 230 V |
| Vikt | 28 kg |
| Typ | Frys |
| Tillverkarens Art.Nr. | 9102244 |
| Arbetstemperatur | 10 °c |
| Hjul | 0 |
| WiFi | Nej |
| EAN-nr | 7392186326115 |

