Gasolkylskåp Sunwind Ventus 168 Vit
Rek. pris 13 990 kr
12 143 kr
10 928 krSpara 10 %Kampanj

Ventus 168 Vit
10 928 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Hemleverans Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Sunwind Ventus är ett praktiskt gasolkylskåp med kvalitet, driftsäkerhet och design som kännetecken. Kylskåpet har ett stilrent och elegant utseende som gör att det passar in i de flesta miljöer. Skåpen är producerade i vit, dörren kan hängas om. Det är termostatreglerat och har batteritändning som gör det enkelt att tända. Ventus 168 har praktiskt invändig belysning och passar dig som behöver en stor kylvolym och en liten frys. Volymen uppgår till 129 liter kyl, 25 liter frys samt förbrukar 21 gram gasol/h.
Varumärke
SunwindBeskrivning
Sunwind Ventus är ett praktiskt gasolkylskåp med kvalitet, driftsäkerhet och design som kännetecken. Kylskåpet har ett stilrent och elegant utseende som gör att det passar in i de flesta miljöer. Skåpen är producerade i vit, dörren kan hängas om. Det är termostatreglerat och har batteritändning som gör det enkelt att tända. Ventus 168 har praktiskt invändig belysning och passar dig som behöver en stor kylvolym och en liten frys. Volymen uppgår till 129 liter kyl, 25 liter frys samt förbrukar 21 gram gasol/h.
Egenskaper
| Varumärke | Sunwind |
| Art.Nr. | 542168 |
| Färg | Vit |
| Bredd | 600 mm |
| Höjd | 1310 mm |
| Djup | 650 mm |
| Nettovolym Kyl | 129 l |
| Nettovolym Frys | 25 l |
| Serie | Ventus |
| Display | Nej |
| Kolsyremaskin | Nej |
| Vikt | 61 kg |
| Typ | Kylskåp - Gasol |
| Frysfack | Ja |
| EAN-nr | 7028640069372 |

