Gasolkylskåp Sunwind Ventus Svart 225 L
Rek. pris 16 990 kr
13 072 kr
13 058 krSänkt pris!
ventilationsgallerVentilationsgaller Sunwind för Kylskåp
295 krrengöringssetRengöringsset Sunwind för Avgasrör på Gasolkylskåp
169 kr
Ventus Svart 225 L
13 058 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Hemleverans Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Gasolkylskåp Sunwind Ventus 225 är ett praktiskt kylskåp som passar för dig som behöver extra frysutrymme och med hela 46 liters frys finns gott om utrymme för hela familjen i stugan.
Varumärke
SunwindBeskrivning
Gasolkylskåp Sunwind Ventus 225 är ett praktiskt kylskåp som passar för dig som behöver extra frysutrymme och med hela 46 liters frys finns gott om utrymme för hela familjen i stugan.
Frysboxen har enkel öppning – utan att det är nödvändigt att ha plats för att öppna kylskåpsdörren helt. Skåpet är producerat i vitt. Dörren kan hängas om. Kylskåpet är termostatreglerat och har batteritändning som gör det enklare att tända.Sunwind Ventus är eleganta gasolkylskåp med kriterierna kvalitet, driftssäkerhet, och design i högsätet. Kylskåpen har ett stilrent utseende som gör att de passar in i de flesta miljöer.
Övrigt
- Driftsäkert
- Med lyse
- Mycket rymligt kylskåp
- Stor hyllplats i dörren
- Frysbox med stor kapacitet
Övrigt
- Driftsäkert
- Med lyse
- Mycket rymligt kylskåp
- Stor hyllplats i dörren
- Frysbox med stor kapacitet
Egenskaper
| Varumärke | Sunwind |
| Art.Nr. | 542125 |
| Färg | Svart |
| Bredd | 600 mm |
| Höjd | 1630 mm |
| Djup | 650 mm |
| Höjd | 163 cm |
| Bredd | 60 cm |
| Djup | 65 cm |
| Nettovolym Kyl | 167 l |
| Nettovolym Frys | 46 l |
| Display | Nej |
| Vikt | 78 kg |
| Typ | Kylskåp - Gasol |
| Frysfack | Ja |
| EAN-nr | 7028640069365 |

