Gasolkylskåp Sunwind Ventus Vit 60 L
Rek. pris 6 990 kr
5 319 kr
Se priset!
rengöringssetRengöringsset Sunwind för Avgasrör på Gasolkylskåp
169 krventilationsgallerVentilationsgaller Sunwind för Kylskåp
295 kr
Ventus Vit 60 L
5 319 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Hemleverans Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Gasolkylskåp Sunwind Ventus 60 i vitt är ett kompakt och praktiskt kylskåp som passar för stugor med lite mindre utrymme eller mindre kylbehov. Kylskåpet är termostatstyrt och har batteritändning som gör det lätt att tända. Toppkontroll betyder också att du inte behöver böja dig ner för att tända kylskåpet.
Varumärke
SunwindBeskrivning
Gasolkylskåp Sunwind Ventus 60 i vitt är ett kompakt och praktiskt kylskåp som passar för stugor med lite mindre utrymme eller mindre kylbehov. Kylskåpet är termostatstyrt och har batteritändning som gör det lätt att tända. Toppkontroll betyder också att du inte behöver böja dig ner för att tända kylskåpet.
Skåpet kommer i vitt utförande. Sunwind Ventus är eleganta gasolkylskåp med kriterierna kvalitet, driftssäkerhet, och design i högsätet. Kylskåpet har ett stilrent utseende som gör att de passar in i de flesta miljöer.
Övrigt
- Driftssäkert
- Hög kvalitet
- Batteritändning
- Dörren kan hängas om
Övrigt
- Driftssäkert
- Hög kvalitet
- Batteritändning
- Dörren kan hängas om
Egenskaper
| Varumärke | Sunwind |
| Art.Nr. | 542160 |
| Färg | Vit |
| Bredd | 460 mm |
| Höjd | 665 mm |
| Djup | 480 mm |
| Höjd | 66,5 cm |
| Bredd | 46 cm |
| Djup | 48 cm |
| Nettovolym Kyl | 46 l |
| Display | Nej |
| Vikt | 22 kg |
| Typ | Kylskåp - Gasol |
| Garanti | 1 år |
| Frysfack | Nej |
| EAN-nr | 7028640068252 |

