Kompressorkylskåp Frezzer Pro 40L 12/24V Svart
4 859 kr

Pro 40L 12/24V Svart
4 859 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 4-7 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot
Varumärke
FrezzerBeskrivning
Kompressorkylskåp Frezzer Pro 40L 12/24V Svart
Egenskaper
| Varumärke | Frezzer |
| Art.Nr. | 102620935 |
| Färg | Svart |
| Bredd | 380 mm |
| Höjd | 536 mm |
| Längd | 546 mm |
| Volym | 40 l |
| Effekt | 60 W |
| Spänning | 24 V |
| Vikt | 17,3 kg |
| Typ | Campingkyl |
| Garanti | 2 år |
| EAN-nr | 6438014301501 |





