Kylskåp Sunwind Ventus 225 Vit
Rek. pris 16 990 kr
14 509 kr
13 058 krSpara 10 %Kampanj

Ventus 225 Vit
13 058 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Hemleverans Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Sunwind Ventus är ett modernt gasolkylskåp med kvalitet, driftsäkerhet och design som kännetecken. Kylskåpet har ett stilrent och elegant utseende som gör att det passar in i de flesta miljöer. Skåpen är producerade i vitt, dörren kan hängas om. Det är termostatreglerat och har batteritändning som gör det enkelt att tända. Ventus 225 har praktiskt invändig belysningoch passar dig som har behov av extra frysutrymme, med hela 46 liter frys finns plats för gott om mat för hela familjen. Volymen uppgår till 167 liter kyl, 46 liter frys samt förbrukar 29 gram gasol/h
Varumärke
SunwindBeskrivning
Sunwind Ventus är ett modernt gasolkylskåp med kvalitet, driftsäkerhet och design som kännetecken. Kylskåpet har ett stilrent och elegant utseende som gör att det passar in i de flesta miljöer. Skåpen är producerade i vitt, dörren kan hängas om. Det är termostatreglerat och har batteritändning som gör det enkelt att tända. Ventus 225 har praktiskt invändig belysningoch passar dig som har behov av extra frysutrymme, med hela 46 liter frys finns plats för gott om mat för hela familjen. Volymen uppgår till 167 liter kyl, 46 liter frys samt förbrukar 29 gram gasol/h
Egenskaper
| Varumärke | Sunwind |
| Art.Nr. | 541945 |
| Färg | Vit |
| Bredd | 600 mm |
| Höjd | 1630 mm |
| Djup | 650 mm |
| Nettovolym Kyl | 167 l |
| Nettovolym Frys | 46 l |
| Display | Nej |
| Kolsyremaskin | Nej |
| Omhängbar Dörr | Ja |
| Vikt | 61 kg |
| Typ | Kylskåp - Gasol |
| Frysfack | Ja |
| EAN-nr | 7028640033304 |
