Vinetiketter mQuvée bl.a. WineCave och WineKeeper - 5 pack
195 kr

bl.a. WineCave och WineKeeper - 5 pack
195 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 4-7 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Utmärkta hjälpredan för dig som snabbt vill få en översikt av vilka viner som finns på hyllorna i din vinkyl eller vinlagringsskåp. Enkelt att placera etiketterna på kanten av hyllan.
Varumärke
mQuvéeBeskrivning
Utmärkta hjälpredan för dig som snabbt vill få en översikt av vilka viner som finns på hyllorna i din vinkyl eller vinlagringsskåp. Enkelt att placera etiketterna på kanten av hyllan.
Passar till:
- Alla WineCave
- Alla WineKeeper
- Alla Velvet förutom "Storage" hylla
- WineStore 78 & WineStore 177
Ingår i paketet::
- 5 etiketter i svartlackerad plåt
- 1 vit glaspenna
- Alla WineCave
- Alla WineKeeper
- Alla Velvet förutom "Storage" hylla
- WineStore 78 & WineStore 177
Ingår i paketet::
- 5 etiketter i svartlackerad plåt
- 1 vit glaspenna
Egenskaper
| Varumärke | mQuvée |
| Art.Nr. | 5416 |
| Färg | Svart |
| Höjd | 2,2 cm |
| Bredd | 7 cm |
| Djup | 1 cm |
| Produkttyp | Vinetiketter |
| Tillverkarens Art.Nr. | 5416 |
| EAN-nr | 7330066054161 |

