Kombiskåp Kyl/Frys Bosch 2 st KGN36VXCT Serie 4 186cm Otroligt Tyst Energiklass C
21 490 kr

2 st KGN36VXCT Serie 4 186cm Otroligt Tyst Energiklass C
21 490 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Hemleverans Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Varumärke
BoschBeskrivning
Egenskaper
| Varumärke | Bosch |
| Art.Nr. | B30751 |
| Färg | Rostfri |
| Bredd | 600 mm |
| Höjd | 1860 mm |
| Djup | 665 mm |
| Energieffektivitet | C |
| Vikt | 69,5 kg |
| Typ | Kombiskåp Kyl/frys |








