Kyl- och Fryspaket Gram KS581865FN + FS581865NV 1860x595x650mm Vit
14 990 kr

KS581865FN + FS581865NV 1860x595x650mm Vit
14 990 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Hemleverans Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Varumärke
GRAMBeskrivning
Egenskaper
| Varumärke | GRAM |
| Art.Nr. | B30431 |
| Färg | Vit |
| Bredd | 1190 mm |
| Höjd | 1860 mm |
| Djup | 650 mm |
| Energieffektivitet | D |
| Vikt | 142 kg |
| Typ | Komiskåp Kyl/frys |





